شرکت کننده محترم نخستین نمایشگاه مجازی ایران

به منظور تسهیل هر چه بیشتر حضور شما در نمایشگاه مجازی ایران، مبالغ مختلفی در قالب طرح های حمایتی و سوبسید مشارکت در نمایشگاه اختصاص داده شده ‌است. لذا خواهشمند است پیش از تکمیل مراحل ثبت‌نام، از تخصیص یا عدم تخصیص هر یک از این تخفیف‌ها اطمینان حاصل کرده و در صورت تخصیص، کد مربوطه را از هر یک از نهادهای مربوطه دریافت و سپس نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید.

فهرست تخفیف‌های تخصیص یافته:

  • اعضای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور 15 درصد از مبلغ غرفه
  • اعضای اتاق‌های بازرگانی مشترک با سایر کشورها در صورت امضای تفاهم‌نامه اتاق متبوع با ستاد برگزاری 15 درصد از مبلغ غرفه
  • اعضای تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و سندیکاهای زیرمجموعه اتاق بازرگانی در صورت امضای تفاهم نامه تشکل با ستاد برگزاری 15 درصد از مبلغ غرفه

تبصره 1: اعضای اتاق بازرگانی تهران کد تخفیف را از طریق لینک زیر دریافت نمایند.

http://www.tccim.ir/CardValidationForDiscount.aspx

تبصره 2: اعضای اتاق‌های بازرگانی سایر استان‌ها، با ارسال تصویر کارت عضویت و یا کارت بازرگانی منقضی نشده به ستاد، کد تخفیف خود را دریافت خواهند کرد.

تبصره 3: برای آگاهی از فهرست اتاق‌های مشترک و تشکل‌هایی که تفاهم نامه مربوطه را امضا کرده‌اند به لینکهای زیر مراجعه فرمائید:

حامیان تشکلیحامیان اتاق ها

  • شرکت‌های دانش بنیان پس از ثبت‌نام در سامانه غزال و تایید معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری تا سقف 35,000,000 ریال برای 200 شرکت
  • ناشران دیجیتال پس از تایید انجمن ناشران دیجیتال 50 درصد از مبلغ غرفه

اطلاع دارم که در صورت تکمیل مراحل ثبت‌نام بدون استفاده از کدهای تخفیف، برگزارکننده هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت مبالغ نخواهد داشت.

Main Menu